آموزش ویدیویی OpenSees | بسته آموزش ویدیویی نرم افزار OpenSees

پژوهشگر گرامی؛

ضمن تشکر از اعتماد شما به مجموعه خانه OpenSees و شرکت عمران علم افزار، قبل از خرید لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. کلیه حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به شرکت «عمران علم افزار» (با مسئولیت محدود) است و هر گونه جعل و یا سوء استفاده از آن پیگیرد قانونی دارد.
  2. هر محصول فقط برای استفاده یک نفر در نظر گرفته شده است و برای خرید گروهی و بهره مندی از تخفیف مربوط به آن لازم است از طریق بخش تماس با ما با مسئولین مجموعه تماس حاصل فرمایید.
  3. تمامی محصولات آموزشی این مجموعه، به دلیل دقت بسیار زیادی که در حفظ کیفیت آنها صورت گرفته است، به مدت 1 هفته از تاریخ فروش توسط شرکت گارانتی می شوند. در این مدت شما می توانید در صورت عدم رضایت از محصول، فاکتور خرید خود را به یکی از شیوه های تماس برای ما ارسال فرمایید تا مراحل لازم جهت عودت وجه به شما انجام شود.
  4. در وارد کردن اطلاعات تماس و ایمیل خود در فرم خرید دقت فرمایید تا در صورت بروز مشکل و لزوم برقراری ارتباط با شما مسئولین مجموعه بتوانند با شما تماس بگیرند.
  5. اشتراک گذاری فایلها با شما از طریق «گوگل درایو» خواهد بود و بلافاصله پس از خرید لینک دانلود مجموعه برای شما نمایش داده خواهد شد. پس از فشردن این لینک و طی مراحل توسط شما، گوگل درایو پیغامی برای ما ارسال خواهد کرد. پیرو دریافت این پیغام و نیز پیغام خرید اتوماتیک ارسال شده توسط درگاه فروش، ما ظرف مدت زمان 1-24 ساعت دسترسی به فایلهای اشتراک گذاری شده را برای شما فراهم خواهیم نمود تا آن موقع لطفا صبور باشید و در صورت وقوع مشکل در دریافت فایلها از طرق گفته شده با ما تماس بگیرید.
  6. مجموعه خانه OpenSees با هدف کمک به برنامه های پژوهشی محققان رشته های مهندسی سازه و زلزله در کشور عزیزمان ایران تاسیس شده است. اگرچه این مجموعه همواره در انجام رسالت عمومی خود و ارائه خدمات رایگان آموزشی کوشیده است، با این حال، تامین هزینه های مربوط به کشف یافته ها و توسعه روش ها و تولید منابع آموزشی جز از طریق کمک مالی شما ممکن نیست. از این رو در کنار منابعی که این مجموعه به شکل رایگان و بطور مستمر برای مخاطبین خود تولید و ارائه می کند، چند آموزش ویدیویی OpenSees نیز به شکل پولی جهت استفاده علاقه مندان ارائه شده است. با تکیه بر کمک مالی دریافت شده از دوستان مجموعه در قبال تهیه این محصولات، مجموعه تلاش قابل توجهی برای تولید کدها، رفع اشکالات، حفظ جامعیت و نهایتا آموزش روان آنها نموده است که امیدوارم مورد قبول خدای متعال و محقیقن عزیز کشورمان قرار گیرد.

با تشکر و امتنان

دپارتمان فروش خانه OpenSees

آموزش ویدیویی OpenSees