کسب درآمد از OpenSees

کسب درامد از OpenSees ایده بسیار خوبی است که ما در خانه OpenSees همواره مشوق آن بوده ایم. در اینجا می خواهیم شما را در مسیر درامدزایی با OpenSees راهنمایی کنیم. انجام پروژه OpenSees امروز محل درآمد بخش مهمی از فارغ التحصیلان ارشد و دکترای عمران شده است. این دسته می خواهند به کمک تجربه دوران دانشجویی، برای خود یک شغل از راه دور یا فریلنس ایجاد کنند. اگر در فکر پیوستن به این دسته افراد هستید، ما شما را تشویق می کنیم و می گوییم فکر بسیار خوبی است.

درامدزایی با OpenSees

چه کالایی بفروشیم؟

خانه OpenSees تجربه زیادی در آموزش OpenSees دارد. این تجربه نشان می دهد، درآمد پایدار در یادگرفتن و یاد دادن توام با علاقه و صداقت نهفته است. دلیل ما برای شما روشن است: هرچه ارزش کالای شما بیشتر باشد، بهره بیشتری نیز در فروش آن خواهید برد. دانش مطمئنا مهمترین کالایی است که در مسیر درامدزایی با OpenSees می توانید بفروشید.

در مقابل، کسب درامد از OpenSees با ارائه پروژه آماده تنها یک بار برای مخاطب شما کاربرد دارد. در نتیجه، مخاطب شما حاضر است هزینه کمتری برای آن بپردازد. از طرفی، اگر به کسب دانش علاقه مند و وفادار باشید، پذیرفتن پروژه های دیگران برای شما دردسرهایی ایجاد خواهد کرد. دردسر برای چه؟ به دلیل خاصیت ویژه پروژه های تحقیقاتی که به شما خواهیم گفت.

مشکلات قبول پروژه

همانطور که در بخش انجام پروژه OpenSees گفتیم، پیش بینی مدت زمان انجام پروژه اپنسیس کار سختی است. در اینجا، اگر شما صادقانه مسئولیت کار را بر عهده بگیرید، چه خواهد شد؟ ممکن است خوش شانس باشید و کار از یک مسیر راحت جلو برود و پیش بینی زمانی تان محقق شود. اما تجربه ما می گوید احتمال این رخداد کمتر از 30 درصد است. حال اگر موانع پیش بینی نشده رخ داد چه می شود؟

در مسیر تحقیقاتی، موفقیت همزاد چالش و سعی و خطاست. باید از کشتی گرفتن با مسائل پیچیده لذت ببرید تا بتوانید آنها را حل کنید. اما چگونه لذت ببرید وقتی کسی عجولانه و مضطربانه منتظر اتمام کار است؟ چگونه تمرکز کنید وقتی گذر زمان به معنی ضرر مالی شماست؟ در مورد پروژه های دیگری که به آنها نیز قول داده اید چه خواهید کرد؟

اغلب فشار کار بر شما آنقدر زیاد خواهد شد که ناچار به انتخاب یکی از دو راه خواهید شد. راه اول، حفظ علاقه و آرامش تان با نادیده گرفتن اضطراب مشتری و زیان مالی خودتان است. در این صورت باید گلایه های مشتری و عقب افتادگی مالی را با هدف حفظ «رضایت از خود» تحمل کنید. راه دوم، پشت کردن به «حس خودباوری» و دور زدن مسأله به جای حل کردن آن است. در این حالت نیز، حس ناخوشایند ناشی از به هم خوردن غرور حرفه ای آزارتان خواهد داد. شاید فکر کنید تحمل این دومی راحت تر است اما تجربه ما نشان داده که اصلا اینطور نیست.

فروش علم به جای پروژه

به طور کلی، تجربه حدود 70 درصد از موارد انجام پروژه دانشجویی OpenSees یک تجربه سخت است. این سختی دیر یا زود شما را از عرصه درامدزایی با OpenSees دلزده خواهد کرد. پس چگونه در این مسیر موفق شویم؟ راه حل پیشنهادی ما، ارائه دانش به جای انجام پروژه است. دقیقا همان کاری که ما در بخش مشاوره OpenSees به مخاطبانمان پیشنهاد می کنیم.

اگر شما هم مایلید در کنار ما از اشتراک گذاری دانشتان به درامد برسید، لطفا به بخش اعلام همکاری با خانه OpenSees مراجعه فرمایید.