دوره آموزش OpenSees

دوره آموزش OpenSees منبع درآمد و مشغله اصلی خانه OpenSees است. به دلیل ویژگی های آموزش های غیرحضوری، این خانه آموزش آنلاین OpenSees راانتخاب کرده است.

فروش آموزش ویدیویی OpenSees اولین بار در سال 1395 مورد توجه خانه OpenSees قرار گرفت. در دوره زمانی 1395-1401 محققان بسیاری از عناوین دوره آموزش OpenSees ارائه شده توسط این خانه استفاده کردند. بازخوردهای دریافتی ما از مخاطبان عزیزمان بسیار دلگرم کننده و مشوق ما در ادامه مسیر بوده است. این آموزش ها در بخش آموزش های نسل اول ارائه شده اند.

اکنون چند سال از تولید و فروش این مجموعه دوره ویدیویی OpenSees گذشته است. طی این مدت بخش زیادی از هزینه سنگین تولید این دوره ها به خانه OpenSees باز گشته است. به همین دلیل از سال 1399 تا کنون قیمت فروش این دور ها افزایشی در حد صفر را تجربه می کند. این موضوع سبب می شود تا همچنان این دوره ها برای مخاطبان عزیز ما ارزش خرید بالایی داشته باشند.

دوره آموزش OpenSees

در نسل اول دوره ها سعی کرده بودیم با اعمال یک دسته بندی نسبی در موضوعات، دوره های آموزش OpenSees خود را برای نیازهای مختلف آماده کنیم. با این حال، این نسل از آموزشها به دلایل زیر نیاز به بروزرسانی داشت:

  • حجم مطالب دوره ها نسبتا زیاد بود و موضوعات آن ها اغلب فراتر از نیاز یک پژوهش بودند. در نتیجه، دانشجویان برای بعضی جلسات آموزشی بدون اینه برایشان کاربردی داشته باشد هزینه می پرداختند. بطور همزمان، ممکن بود برای بعضی نیازهای خاص در این دوره ها پاسخ کاملی وجود نداشته باشد.
  • از سوی دیگر، بخش زیادی از مخاطبان ما درخواست کاهش هزینه دوره ها و پرداخت تدریجی آن را داشتند.
  • دلیل دیگر، نیاز به پرداختن به ابزارها و موضوعات جدید مانند زبان برنامه نویسی پایتون بود، که به طور فزاینده از سمت مخاطبمان مطرح می شد.

همه این عوامل محرک ما برای تولید و ارائه نسل جدید آموزش های ویدیویی OpenSees بود. توضیح تفصیلی در مورد نگرش ما در تولید این نسل جدید در نوشته راهبرد آموزشی خانه OpenSees تشریح شده است. در صفحه حاضر، ابتدا مروری کوتاه بر نگرش حاکم بر نسل جدید از دوره های آموزشی OpenSees خواهیم کرد. سپس، اطلاعات لازم و لینک دسترسی به آنها را ارائه می کنیم.

چرا آموزش آنلاین و ویدیویی؟

آموزش آنلاین به مخاطبان دور و نزدیک، شاغل و کم مشغله، جوان و مسن، فرصت یکسان برای یادگیری می دهد. در آموزش ویدیویی و غیرحضوری دانشجو می تواند دوره را از داخل منزل و در آرامش و سکوت و راحتی تماشا کند. می تواند به دفعات محتوای کلاس را به کمک ویدیوی ضبط شده مرور کند. ضمنا هر زمان لازم شد می تواند با استاد دوره جهت رفع اشکال تماس برقرار کند.

از دید برگزار کننده، عدم نیاز به صرف هزینه برای اجاره مکان فیزیکی کلاس آموزش OpenSees نکته مهمی است. همچنین، امکان ارائه محتوای ضبط شده به دانشجویان متعدد، هزینه برگزاری دوره را بین دانشجویان بیشتری سرشکن می کند. در نتیجه، آموزش آنلاین OpenSees می تواند عادلانه تر، با کیفیت تر و به مراتب ارزانتر از کلاس OpenSees حضوری باشد.

آموزش OpenSees

در بخش انجام پروژه OpenSees بایدها و نبایدهای کلیدی برای موفقیت در مسیر تحقیق با OpenSees را گفته ایم. مطالب بخش آموزش OpenSees یک دروازه ورود رایگان و راحت به این مسیر فراهم می کند. با مطالعه آموزش های این بخش ممکن است مانند دانشجویان زیادی احساس نیاز به یک آموزش دقیق تر و فشرده تر در شما ایجاد شود. آموزشی که فاصله شما تا موفقیت در انتشار مقاله به کمک OpenSees را به حداقل برساند. در این صورت ممکن است بخواهید با حمایت مالی خود از خانه OpenSees، ما را در کسب و انتشار تجربیات بکر پشتیبانی کنید و خود نیز از آنها بهره مند شوید. این هدف با تصمیم به خرید دوره OpenSees این خانه ممکن خواهد بود.

خرید آموزش OpenSees

اگر تصمیم به حمایت از خانه OpenSees با شرکت در دوره های پولی گرفته اید، صمیمانه از شما تشکر می کنیم. از اطمینانی که به ما دارید ممنونیم و همه تلاشمان را در ارائه بالاترین کیفیت خواهیم کرد.

برای حصول بهترین نتیجه، لازم است ابتدا به طور دقیق با ساختار و هدف دوره های آموزش OpenSees ما آشنا شوید. لطفا مطلب مهمی که تحت عنوان روش یادگیری OpenSees برای شما نوشته ایم را بخوانید. این مطلب، اصول آموزشی و روش دسته بندی موضوعات دوره ها را بیان می کند. ضمنا، شما را با ساختار سلسله مراتبی، پیش نیازها و بطور کلی مسیر آموزش OpenSees تحت نظر این خانه آشنا می کند. خیلی سعی کرده ایم تا شما را از سطح نوآوری و نگاه همه جانبه خود شگفت زده کنیم. امیدواریم موفق شده باشیم.

روند زمانی ارائه دوره ها

خانه OpenSees متناسب با اولویت بندی اهداف ونیازهای مخاطبان خود، اقدام به تعریف دوره های نسل جدید میکند. پس از تعریف هر دوره، روند زمانی طی می شود که نهایتا به تولید یک جموعه ویدیوی آموزش OpenSees منجر می شود. همراهی شما با این دوره ها در هر یک از مراحل این فرایند شکل خاص و ویژه ای دارد که در ادامه به عرضتان می رسانیم.

پیش ثبت نام

پیش ثبت نام یک دوره به منزله اعلام علاقه مندی برای شرکت در دوره از طرف شماست. پس از رسیدن تعداد علاقه مندان یک دوره به حد نصاب، ما با شما تماس خواهیم گرفت تا ثبت نام خود را نهایی کنید. ضمنا شما می توانید از گزینه ثبت نام زودهنگام استفاده کنید و با 30% تخفیف در دوره ثبت نام کنید. این کار علاوه بر کاهش هزینه شما، مشوق و پشتیبان ما در برگزار کردن هر چه سریعتر دوره خواهد بود.

در حال برگزاری

دوره های ما در فضای مجازی برگزار می شوند. ما هر جلسه آموزشی را به بخش های حدودا 10 الی 15 دقیقه ای تقسیم می کنیم. در بین ارائه این بخش ها به شما فرصت سوال و جواب می دهیم. بر اساس سوالات پرسیده شده، ممکن است در ادامه جلسه توضیحات تکمیلی به ارائه قبلی اضافه کنیم. تمام بخش های ارائه دوره به صورت با کیفیت ضبط و ویدیوها پس از ویرایش در سامانه اشتراک گذاری بارگذاری می شوند. از همان ابتدای دوره، کد دسترسی به ویدیوهای دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار داده می شود. حضور شرکت کنندگان برای ما فرصت بازخوردگیری از ارائه را فراهم می کند و برای آنها فرصت مطرح کردن سوالاتشان را.

فروش ویدیوی OpenSees

پس از اتمام برگزاری، دوره دیگر به صورت برخط و حضوری تکرار نخواهد شد. دلیل این موضوع تمرکز مداوم ما بر تولید محتواها و امکانات جدید است. از طرفی، محتواهای ویدیویی بر اساس سوالات ارسالی از طرف مخاطبان به طور مدام بروزرسانی می شوند. این روش، ما و شما را از صرف وقت مجدد برای برگزاری و شرکت در دوره بی نیاز خواهد کرد.

خانه OpenSees تجربه طولانی و موفقی در تولید و پشتیبانی از مجموعه های ویدیوی آموزش OpenSees دارد. این تجربه سبب می شود، حتی برای حاضرین در دوره، به ندرت سوالی که نیاز به تکمیل توضیحات داشته باشد پیش بیاید. اغلب سوالات حاضران در دوره ناشی از جدید بودن موضوعات مرتبط با آموزش OpenSees هستند. برای مخاطبانی که دوره را به شکل ویدیویی دریافت می کنند، فرصت مکث حین پخش و تکرار مشاهده با دقت کافی وجود دارد. این کار به راحتی به رفع این قبیل سؤالات کمک خواهد کرد.

به طور کلی، تجربه چندین ساله خانه OpenSees نشان داده است که آموزش ویدیویی جایگزین بسیار خوبی برای دوره مجازی یا فیزیکی است. به کمک پشتیبانی مناسب و بروزرسانی به موقع ویدیوها، آموزش آفلاین OpenSees از اشکال حضوری مفیدتر و البته به صرفه تر است.

نکات تکمیلی

قبل از ثبت نام دوره یا دوره های مورد نظرتان لطفا به این موارد توجه بفرمایید.

  1. تمام دوره های ما ضمانت بازگشت هزینه دارند. برای بهره گیری از این ویژگی، لطفا شرایط عودت وجه را در زمان ثبت نام یا خرید هر دوره ملاحظه فرمایید. در صورت درخواست به موقع عودت وجه از طرف شما، ما در کمتر از 24 ساعت اشتراک شما را لغو و هزینه پرداختی را به شما مسترد خواهیم کرد.
  2. اگر نیاز آموزشی شما در بین موضوعات پیشنهادی ما نیست، حتما آن را از طریق صفحه تماس با خانه OpenSees با ما در میان بگذارید.
  3. دوره های ما یک مسیر گام به گام و برنامه ریزی شده در اختیار شما می گذارند. از این که به تجربه و طراحی ما اعتماد می کنید، واقعا از شما ممنونیم.
  4. به منظور صرفه جویی در هزینه تولید دوره ها و زمان لازم برای مشاهده آنها، ما توضیحات هر دوره را در گام های بعدی بازگویی نمی کنیم. با این وجود، بخش های مهمی از کدها و آموزش های دوره های مقدماتی در دوره های بعدی مورد نیاز خواهد بود. این یعنی تحقق هدف هر دوره آموزش OpenSees تنها با شروع از ابتدای مسیر و گذراندن تمامی پیش نیازها ممکن خواهد بود.
  5. در هر دوره یک مجموعه فایل ویدیویی آموزش OpenSees با شما اشتراک گذاری می شود. این فایلها برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی قفل گذاری می شوند. همینطور، اطلاعات کاربری مخاطبان برای هویت بخشی به خرید آنها در پس زمینه ویدیوهای در حال پخش نمایش داده خواهد شد. ضمنا کد صادر شده برای هر دوره تنها بر روی یک کامپیوتر شخصی و یک گوشی موبایل قابل استفاده خواهد بود. در صورت نیاز به راهنمایی و تمهیدات ویژه لطفا از طریق بخش «تماس با خانه OpenSees» با ما در ارتباط باشید.