درخواست مشاوره OpenSees

شرایط درخواست مشاوره OpenSees

درخواست مشاوره OpenSees
  1. در حال حاضر هزینه جلسات ساعتی ۷۵۰ هزار تومان است که با توجه به مدت ۱:۲۰ ساعت برابر ۱ میلیون تومان خواهد شد. پس از تنظیم اولیه زمان جلسه، جهت حفظ نظم پرداختها درخواست میشود حداقل ۲۴ ساعت قبل از هر جلسه زحمت واریز هزینه را کشیده و زمان جلسه را قطعی کنید.
  2. جهت ارائه اطمینان از کیفیت آموزش و تناسب محتوای جلسه با نیاز شما، ۱۵ دقیقه زمان رایگان برای شما در نظر گرفته می شود. اگر طی این زمان به هر دلیلی از ادامه جلسه انصراف دهید، تمام مبلغ پرداختی ظرف ۱ ساعت به شما عودت داده خواهد شد. در صورت ادامه جلسه، این زمان نیز بخشی از زمان جلسه شما محسوب خواهد شد.
  3. جلسه با ارسال لینک دعوت و بسته به شرایط در یکی از محیط های اسکایروم، گوگل میت و یا اسکایپ برگزار خواهد شد. در این محیط ها امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش طرفین وجود خواهد داشت. کیفیت اینترنت شما باید سرعت دانلود حداقل 10Mb/s و سرعت آپلود حداقل 1Mb/s را دارا باشد. برای تست کیفیت اتصال خود می توانید از سایت www.SpeedCheck.ir استفاده فرمایید. همینطور لازم است قبل از جلسه، تنظیمات میکروفون خود را به کمک برنامه مناسب (voice recorder در محیط ویندوز) بررسی نمایید.
  4. در طول جلسه میتوانید به کمک نرم افزارهای ضبط صفحه نمایش مانند Snagit جلسه را ضبط کنید تا مرور بعدی توضیحات و روند انجام کار برای شما ممکن شود. با این حال، مشاهده این ویدیوها تنها برای شخص شما مجاز است و حق انتشار و استفاده بعدی از مطالب ارائه شده برای خانه OpenSees محفوظ است.
  5. فایلهای خود را قبل از جلسه از طریق ایمیل به آدرس OpenSeesHouseInfo@gmail.com ارسال بفرمایید تا جهت مدیریت بهتر زمان، قبل از جلسه دانلود شده و در اختیار مدرس قرار گیرند.
  6. به دلیل ماهیت پژوهشی موضوعات و به دلیل اینکه در مواردی سعی و خطا برای یافتن بهترین راه حل لازم خواهد شد، پیش بینی مدت زمان مورد نیاز برای تحقق هدف نهایی شما ناممکن و یا دشوار است. از این رو خانه OpenSees نمی تواند تحقق هدف در یک زمان مشخص را متعهد شود.
  7. تحقق هدف پژوهشی با حداقل هزینه توسط شما و رسیدن به مهارت و سطح علمی خوب، دو دغدغه خانه OpenSees هستند. ما رسیدن به این اهداف را از طریق ارائه آموزش کامل و کمک به شما جهت پیشبرد مستقل مراحل کارتان با حداقل نیاز به کمک مشاوران این خانه دنبال می کنیم.
  8. توضیحات بیشتر در مورد نگرش ما در ارائه مشاوره را در بخش مشاوره OpenSees ملاحظه بفرمایید

درخواست مشاوره OpenSees از خانه OpenSees به معنی قبول شرایط بالا از سوی شما دانشجوی محترم خواهد بود. برای ارسال درخواست مشاوره لطفا فرم زیر را پر و برای ما ارسال فرمایید.