ویدیوی آموزش OpenSees

آموزش ویدیویی OpenSees


ویدیوی آموزش OpenSees همان چیزی است که شکل اصلی تولیدات خانه OpenSees را تشکیل می دهد.

ضمن تشکر از اعتماد شما به مجموعه خانه OpenSees، قبل از خرید لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. کلیه حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به شرکت «عمران علم افزار» (با مسئولیت محدود) است و هر گونه جعل و یا سوء استفاده از آن پیگیرد قانونی دارد.
  2. هر محصول فقط برای استفاده یک نفر در نظر گرفته شده است و برای خرید گروهی و بهره مندی از تخفیف مربوط به آن لازم است از طریق بخش تماس با ما با مسئولین مجموعه تماس حاصل فرمایید.
  3. تمامی محصولات آموزشی این مجموعه، به دلیل دقت بسیار زیادی که در حفظ کیفیت آنها صورت گرفته است، به مدت 1 هفته از تاریخ فروش توسط شرکت گارانتی می شوند. در این مدت شما می توانید در صورت عدم رضایت از محصول، فاکتور خرید خود را به یکی از شیوه های تماس برای ما ارسال فرمایید تا مراحل لازم جهت عودت وجه به شما انجام شود.
  4. در وارد کردن اطلاعات تماس و ایمیل خود در فرم خرید دقت فرمایید تا در صورت بروز مشکل و لزوم برقراری ارتباط با شما مسئولین مجموعه بتوانند با شما تماس بگیرند.
  5. اشتراک گذاری فایلها با شما از طریق نرم افزار پخش کننده «اسپات پلیر» خواهد بود و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود مجموعه به همراه توضیحات لازم جهت استفاده از فایلها برای شما نمایش داده خواهد شد. این فایلها قفل گذاری شده اند و اطلاعات کاربری شما به منظور جلوگیری از سرقت ادبی آنها در پس زمینه ویدیوهای در حال پخش نمایش داده خواهند شد. ضمنا لایسنس صادر شده برای هر دوره تنها بر روی یک کامپیوتر شخصی و یک گوشی موبایل قابل استفاده خواهد بود. در صورت نیاز به راهنمایی و تمهیدات ویژه لطفا از طریق بخش «تماس با خانه OpenSees» با ما در ارتباط باشید.
  6. مجموعه خانه OpenSees با هدف کمک به برنامه های پژوهشی محققان رشته های مهندسی سازه و زلزله در کشور عزیزمان ایران تاسیس شده است. اگرچه این مجموعه همواره در انجام رسالت عمومی خود و ارائه خدمات رایگان آموزشی کوشیده است، با این حال، تامین هزینه های مربوط به کشف یافته ها و توسعه روش ها و تولید منابع آموزشی جز از طریق کمک مالی شما ممکن نیست. از این رو در کنار منابعی که این مجموعه به شکل رایگان و بطور مستمر برای مخاطبین خود تولید و ارائه می کند، چند آموزش ویدیویی OpenSees نیز به شکل پولی جهت استفاده علاقه مندان ارائه شده است. با تکیه بر کمک مالی دریافت شده از دوستان مجموعه در قبال تهیه این محصولات، مجموعه تلاش قابل توجهی برای تولید کدها، رفع اشکالات، حفظ جامعیت و نهایتا آموزش روان آنها نموده است که امیدواریم مورد قبول خدای متعال و محقیقن عزیز کشورمان قرار گیرد.

با تشکر و امتنان

دپارتمان فروش خانه OpenSees

تذکر: ورود به بخش مشاهده محصولات به منزله موافقت با موارد فوق می باشد